Hvilket livsområde er viktig for deg?

_________

Hvor ofte stiller du deg spørsmålet: Hva er viktig for meg i livet?

På dette spørsmålet kan nemlig kun du selv gi et svar.

Du finner det ikke i noen rådgivningsbok. For mange mennesker er alle fire livsområdene, alle fire fargene viktig: Kropp, relasjoner, hensikt og arbeid. Det er bumerangstypene. Som kretser harmonisk gjennom livet. Andre lever kun for sine relasjoner, bare for fitness eller bare for hensikt, som de finner i en karitativ beskjeftigelse.

Hva er virkelig viktig for meg?

Det burde du spørre deg selv om, minst en gang om året.

Dette fordi verdiene forandrer seg også. Mange mennesker går i kloster i to uker for å finne ut dette eller vandre 14 dager i fjellet. Og arbeider hver dag med sin balanse.

__________

 

Se forøvrig artikklelen om din personlige lykkedagbok !_

____________

Se boken “ Bumerang prinsippet – mer tid til lykkeav Lothar J. Seiwert   som koster 220 kr. Den kan bestilles hos Simplify eller ved å sende en e-post. På den måten støtter du også opp om bloggen og det arbeidet som blir gjort :-)

 

 

bum150

Les mer i boken “Bumerang prinsippet – mer tid til lykke” av Lothar J. Seiwert

_____________

Copyright © 2009-2011 SIMPLIFY

Del på bloggen

Bookmark and Share

Reklame

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere liker dette: